Krok Po Kroku dla Laury

W minionych tygodniu podsumowaliśmy naszą wewnętrzną akcję „Krok po kroku dla Laury”. Nasi Pracownicy rywalizowali w konkursie polegającym na pokonaniu jak największej ilości kroków. Akcja miała również charakter charytatywny.

Opublikowano
Autor @developers

W minionych tygodniu podsumowaliśmy naszą wewnętrzną akcję „Krok po kroku dla Laury”. Nasi Pracownicy rywalizowali w konkursie polegającym na pokonaniu jak największej ilości kroków. Akcja miała również charakter charytatywny. Kroki przeliczaliśmy na złotówki wspierające leczenie zmagającej się z guzem mózgu 6-letniej Laury.

W akcji wzięło udział 58 pracowników Centro-chem. Łącznie wykonaliśmy 15 259 866 kroków i przekazaliśmy na zbiórkę 15 000 zł.

Szczególnie gratulujemy osobom, które pokonały najwięcej kroków – w kategorii damskiej były to Monika Zarajczyk-Cebula, Iwona Szczypińska oraz Bożena Bartoszek i Joanna Kowalska. W kategorii męskiej – Bartosz Szczypiński, Piotr Mokrzanowski, Artur Jendrych i Konrad Lis.

Nasz zespół zrezygnował z zaplanowanych nagród i ich równowartość przekazana została na wsparcie leczenia Laury. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję i życzymy Laurze szybkiego powrotu do zdrowia.