Prezes Zarządu Centro-chem Piotr Mandziuk Menedżerem Roku 2022 Województwa Lubelskiego

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Piotr Mandziuk - Prezes Zarządu Centro-chem otrzymał tytuł Menedżera Roku 2022 Województwa Lubelskiego.

Opublikowano
Autor @developers

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Piotr Mandziuk – Prezes Zarządu Centro-chem otrzymał tytuł Menedżera Roku 2022 Województwa Lubelskiego.

Menedżer Roku to konkurs prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne Wydawnictwa Press, w województwie lubelskim – przez Kurier Lubelski. Konkurs miał na celu uhonorowanie menedżerów, którzy w minionym roku wykazali się największą skutecznością w zarządzaniu firmą, co przełożyło się na jej stabilny wzrost i rozwój. Dodatkowo kapituła konkursu oceniając menedżerów brała pod uwagę takie aspekty jak: wsparcie społeczności lokalnej, działalność charytatywną i stosowanie zasad społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Jesteśmy dumni, że osoba, która reprezentuje naszą Firmę uplasowała się na pierwszym miejscu w kategorii średniej wielkości przedsiębiorstw. Cieszymy się także, że wysiłki, jakie Centro-chem wkłada w działania z zakresu CSR zostały również docenione.

Więcej szczegółów o Konkursie znajduje się tutaj.

Poniżej również wywiad, jakiego udzielił Prezez Zarządu Piotr Mandziuk dla Kuriera Lubelskiego.