Jubileusz 25-lecia Centro-chem

Mija 25 lat od założenia firmy Centro-chem… Jest to wyjątkowa chwila, która pozwala na podsumowanie drogi, jaką przeszliśmy, i podziękowanie tym, którzy byli z nami przez te wszystkie lata.

Opublikowano
Autor @developers

Mija 25 lat od założenia firmy Centro-chem…

Jest to wyjątkowa chwila, która pozwala na podsumowanie drogi, jaką przeszliśmy, i podziękowanie tym, którzy byli z nami przez te wszystkie lata.

Historia firmy Centro-chem zaczęła się w 1998 roku, kiedy to grupa przyjaciół zdecydowała się na założenie własnej firmy. Początkowo mieliśmy niewielkie środki, ale za to mnóstwo energii i chęci do pracy.

W ciągu tego ćwierćwiecza udało nam się osiągnąć wiele – rozszerzyliśmy naszą ofertę do ponad 300 surowców, otworzyliśmy własny magazyn wraz z zapleczem biurowym w Gdańsku, a także biurowiec w Lublinie, a nasza firma zyskała zaufanie u ponad 2 000 firm z całego świata. Należymy do czołowych organizacji branżowych i zajmujemy wysokie miejsca w rankingach najlepszych dystrybutorów surowców chemicznych na świecie.

Nie udałoby się nam tego osiągnąć bez naszych Pracowników – to oni są siłą napędową naszej firmy. Dziękujemy za Waszą ciężką pracę, zaangażowanie i za to, że zawsze stawiacie na jakość. Dzięki Wam Centro-chem nie tylko odnosi sukcesy, ale jest także firmą, w której panuje przyjazna atmosfera i która chętnie angażuje się w akcje charytatywne i wspieranie lokalnych inicjatyw.

Chcemy także podziękować naszym Klientom i Kontrahentom, którzy byli z nami przez te wszystkie lata. To dzięki Waszemu zaufaniu zbudowaliśmy aktualną pozycję na rynku. Jesteśmy dumni z tego, że rozwój stał się naszym wspólnym celem.

Dziękujemy również wszystkim Sympatykom naszej firmy za życzliwość i wsparcie.

Nie zamierzamy spoczywać na laurach i zatrzymywać się w rozwoju. Życzymy sobie i Wam kolejnych 25 lat sukcesów i rozwoju!