Diamenty Forbesa” 2023

Centro-chem ponownie znalazł się w gronie laureatów magazynu „Forbes” w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2023. W klasyfikacji dla województwa lubelskiego spółka zajęła 6. miejsce  wśród firm z przychodami powyżej 250 mln zł.

centro-chem forbes diamond
Opublikowano
Autor Karolina Prażewska

Centro-chem awansował do Top 10 rankingu „Diamenty Forbesa” 2023!


Centro-chem
ponownie znalazł się w gronie laureatów magazynu „Forbes” w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2023. W klasyfikacji dla województwa lubelskiego spółka zajęła 6. miejsce  wśród firm z przychodami powyżej 250 mln zł. W rankingu ogólnopolskim zajmujemy 120. pozycję.

Diamenty Forbesa to zestawienie najszybciej rozwijających się firm w Polsce, które w ciągu trzech ostatnich lat najszybciej zwiększyły swoją wartość. Żeby trafić na tę prestiżową listę, trzeba spełniać szereg wymogów, m.in. posiadać pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, charakteryzować się wysoką płynnością bieżącą oraz odnotowywać nieprzerwany wzrost wyceny.  Nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: 1/ firmy małe z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł, 2/ średnie z przychodem od 50 do 250 mln zł, 3/duże z przychodem ze sprzedaży powyżej 250 mln zł.

To wyróżnienie pokazuje, że zaangażowanie naszych pracowników w rozwój spółki oraz nieustanne rozszerzanie oferty dla naszych klientów przynoszą efekt w postaci wzrostu wartości firmy. Wysoką pozycję zbudowaliśmy dzięki współpracy z naszymi partnerami biznesowymi i wynik ten jest doskonałą motywacją do dalszego pogłębiania  tych relacji.