tel: 81 756 55 20
pl en ru cs

Szybka wycena

 

Potrzebujesz szybkiej wyceny surowca chemicznego?

 

Skontaktuj się z nami!

 

zadzwoń: 603 134 003

lub napisz: handel@centro-chem.pl

 

Posiadamy w stałej ofercie niemal 500 surowców chemicznych.
Wiele z nich dostępnych jest od ręki w naszych magazynach.

 

 

Dlaczego warto zamawiać surowce chemiczne w Centro-chem?

 

Wiarygodność i doświadczenie
Nasze doswiadczenie sięga 1998 roku. Obsługujemy 12 branż przemysłowych. Jesteśmy wiodącym dostawcą produktów takich jak - gliceryna, glikole, aminy, siarczany, azotany, fosforany, kwasy i wodorotlenki. Współpracujemy z 2000 Klientami z 35 rynków globalnych. Posiadamy wysoki rating kredytowy - 3A1 wg agencji Dun & Bradstreet.

 

Dostępność towaru
Dzięku dużej powierzchni magazynowej, jaką dysponujemy, większość surowców chemicznych z naszej oferty posiadamy od ręki i jesteśmy w stanie bardzo szybko wysłać towar

 

Szybka i bezpieczna dostawa
Dzięki naszym zasobom, takim jak własna flota samochodów ciężarowych, własne magazyny, składy celne i platforma do transportu kontenerów, jesteśmy w stanie kontrolować cały łańcuch dostaw, by zapewnić sprawną realizację zamówienia i minimalizację ryzyka po stronie Klienta

 

Sprawdzona jakość surowców chemicznych
Jakość surowców chemicznych ma dla nas priorytetowe znaczenie. Zaopatrujemy się u rzetelnych dostawców i nieustannie nadzorujemy jakość oferowanych towarów. Posiadamy system zarządzania jakością ISO, certyfikat GMP+ dla dodatków, materiałów paszowych i premiksów.

 

Dogodne opakowanie i możliwość personalizacji etykiety
Dostarczamy surowce w opakowaniu dostosowanych do potrzeb Klienta. Realizujemy dostawy m.in. w bigbagach, cysternach, paletopojemnikach, beczkach, kanistrach i butelkach. Na życzenie przygotowujemy również indywidualne etykiety dla Klientów.

 

Sprawny kontakt i partnerskie relacje
Każdy Klient posiada indywidualnego dedykowanego opiekuna, który dba o to, by proces sprzedażowy przebiegał szybko i bezproblemowo. W codziennej komunikacji kierujemy sie szacunkiem do drugiego człowieka, odpowiedzialnością i uczciwością.

 

Dbamy o środowisko
Korzystamy z odnawialnych źródeł energii, badamy ślad węglowy, pracujemy nad minimalizacją naszego śladu węglowego.

 

 

 

Zapraszamy do współpracy!

 

zadzwoń: 603 134 003

lub napisz: handel@centro-chem.pl