tel: 81 756 55 20
pl en ru cs

Specjalista ds. IT

Centro-chem sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Turce koło Lublina zatrudni Specjalistę ds. IT

Miejsce pracy: Turka k. Lublina

Zakres obowiązków:

  • reprezentowanie pracodawcy w kontaktach z dostawcą systemu ERP
  • analiza wymagań systemowych oraz kadrowych niezbędnych do wdrożenia systemu ERP, dokumentacji technicznej dostawcy, dostosowanie infrastruktury IT organizacji do wymagań dostawcy systemu ERP
  • przygotowanie programu wdrożenia po stronie organizacji obejmującego analizę, wdrożenie, migrację danych oraz testy dostarczonego oprogramowania,
  • przygotowanie raportów z testów, zgłaszanie błędów dostawcy oprogramowania oraz współpraca przy ich usuwaniu
  • przeprowadzenie procesu wdrożenia od strony organizacji i użytkownika
  • konfiguracja i parametryzacja systemu ERP
  • bieżące wsparcie i rozwiązanie problemów użytkowników systemu w trakcie wdrożenia, implementacji i korzystania z systemu
  • bieżący kontakt i współpraca z dostawcą systemu ERP w zakresie usuwania błędów krytycznych, niekrytycznych i usterek w trakcie użytkowania systemu,
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie korzystania z systemu

Dodatkowo:

  • współpraca przy projektowaniu i rozbudowie infrastruktury IT
  • opracowanie i nadzór nad polityką bezpieczeństwa
  • zarządzanie infrastrukturą serwerową oraz środowiskami wirtualnymi
  • wsparcie IT zespołu IT w zakresie rozwiązywania problemów technicznych związanych z aplikacjami, systemami oraz sprzętem komputerowym

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (szczególnie w zakresie Zakupów, Magazynów, modułu Finansowo-Księgowego, Handlu)
  • Doświadczenie we wdrażaniu, wsparciu i rozwoju systemów z obszaru IT
  • Wykształcenie wyższe, preferowany profil informatyczny
  • Umiejętności komunikacyjne, konieczne do codziennej współpracy i doradztwa
  • Umiejętność identyfikowania problemów i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość baz danych SQL
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Znajomość systemów kopii zapasowych
  • Znajomość systemów serwerowych (Windows Server) na poziomie podstawowym

Technologie, których używamy:

  • Wymagane:  Git, GitLab, OOP, MySQL, SQL, PostgreSQL, HTML, CSS, Docker, Laravel, Kubernetes, PfSense, Windows Serwer, Vmware
  • Mile widziane: ClaudFlare, Active Directory

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub możliwość współpracy B2B
  • Możliwość pracy hybrydowej (preferujemy obecność w biurze nie mniej niż 3 razy w tygodniu)
  • Stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie, która działa na rynku już od 25 lat
  • Elastyczne godziny pracy – rozpoczynamy między 7:00 a 8:00
  • Rozbudowany pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży, bezpłatny parking, program rekomendacji pracowników
  • Przyjazną atmosferę – zwracamy się do siebie po imieniu, troszczymy się o komfort pracy

Rekrutacja:

Weryfikacja CV ➡ Kontakt telefoniczny ➡ Spotkanie kwalifikacyjne ➡ Spotkanie uzupełniające ➡ Wybór Kandydata ➡ Złożenie oferty

  • Weryfikacja CV: Analizujemy złożone CV, wybierając kandydatów najlepiej dopasowanych do stanowiska.
  • Poznajmy się: Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi osobami, aby poznać doświadczenie i wiedzę kandydatów.
  • Spotkania Kwalifikacyjne: Zapraszamy kandydatów na rozmowę w siedzibie naszej firmy, abyśmy mogli poznać się bliżej oraz odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące stanowiska, na które aplikujesz
  • Spotkanie uzupełniające: Możliwe, że zaprosimy Cię na spotkanie uzupełniające, które będzie miało na celu doprecyzowanie zakresu obowiązków i innych szczegółów.
  • Wybór Kandydata: Po ocenie wszystkich aspektów dokonujemy wyboru najlepszego kandydata.
  • Oferta: Składamy ofertę pracy, zawierającą wynegocjowane warunki
    Po każdym etapie kandydat otrzymuje informację zwrotną za pośrednictwem maila, telefonu lub SMS.

Swoje kandydatury proszę przesłać na adres: rekrutacja@centro-chem.pl

Administratorem danych jest Centro-chem sp. z o.o. sp.k., z siedzibą w Turce, Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Informujemy, że składając aplikacje drogą elektroniczną, jednocześnie akceptuje Pan/Pani poniższą klauzulę.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centro-chem sp. z o.o. sp.k., z siedzibą w Turce moich danych osobowych na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji.”