tel: 81 756 55 20
pl en ru cs

Specjalista ds. księgowości

Centro-chem sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Turce koło Lublina zatrudni SPECJALISTĘ DS. KSIĘGOWOŚCI

Miejsce pracy: Turka k. Lublina

Twój zakres obowiązków:

  • Kompletowanie, sprawdzanie pod względem rzetelności i prawidłowości oraz ewidencjonowanie we właściwych okresach w księgach rachunkowych i rejestrach VAT dokumentów zakupu usług, materiałów, towarów, WNT, import usług z UE i faktur zagranicznych, faktur dotyczących środków trwałych i WNiP.
  • Bieżące ewidencjonowanie kosztów niestanowiących kosztów uzyskania przychodów na odpowiednich kontach bilansowych i pozabilansowych.
  • Księgowanie wyciągów bankowych.
  • Rozliczanie wyciągów bankowych.
  • Bieżące uzgadnianie sald rozrachunków oraz zapisów na kontach księgowych i pozabilansowych.
  • Sporządzanie kompensat
  • Potwierdzanie sald z kontrahentami.
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji.
  • Sprawdzanie kompletności wystawionych faktur zaliczkowych.
  • Należyte zabezpieczanie dokumentów, przekazywanie ich do archiwum.
  • Przygotowywanie danych dotyczących zakresu obowiązków do sporządzania sprawozdań, deklaracji, raportów oraz do badania sprawozdania finansowego.
  • Zastępowanie pracowników chorych i przebywających na urlopach.
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych dotyczących pracy zgodnych z przepisami prawa i ustalonym w umowie rodzajem pracy.

 Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w dziale księgowym
  • znajomość zasad księgowania, rozliczania, wytycznych zawartch w obowiązkach
  • dokładność i zaangażowanie
  • praktyczna umiejętność obsługi programu Excel

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie, która działa na rynku już od 25 lat
  • Elastyczne godziny pracy – rozpoczynamy między 7:00 a 8:00
  • Rozbudowany pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży, bezpłatny parking,program rekomendacji pracowników
  • Przyjazną atmosferę – zwracamy się do siebie po imieniu, troszczymy się o komfort pracy

Rekrutacja:

Weryfikacja CV ➡ Kontakt telefoniczny ➡ Spotkanie kwalifikacyjne ➡ Spotkanie uzupełniające ➡ Wybór Kandydata ➡ Złożenie oferty

Weryfikacja CV: Analizujemy złożone CV, wybierając kandydatów najlepiej dopasowanych do stanowiska.
Poznajmy się: Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi osobami, aby poznać doświadczenie i wiedzę kandydatów.
Spotkanie kwalifikacyjne: Zapraszamy kandydatów na rozmowę w siedzibie naszej firmy, abyśmy mogli poznać się bliżej oraz odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące stanowiska, na które aplikujesz
Spotkanie uzupełniające: Możliwe, że zaprosimy Cię na spotkanie uzupełniające, które będzie miało na celu doprecyzowanie zakresu obowiązków i innych szczegółów.
Wybór Kandydata: Po ocenie wszystkich aspektów dokonujemy wyboru najlepszego kandydata.
Oferta: Składamy ofertę pracy, zawierającą wynegocjowane warunki

Po każdym etapie kandydat otrzymuje informację zwrotną za pośrednictwem maila, telefonu lub SMS

Swoje kandydatury proszę przesłać na adres: rekrutacja@centro-chem.pl

Administratorem danych jest Centro-chem sp. z o.o. sp.k., z siedzibą w Turce, Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Informujemy, że składając aplikacje drogą elektroniczną, jednocześnie akceptuje Pan/Pani poniższą klauzulę.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centro-chem sp. z o.o. sp.k., z siedzibą w Turce moich danych osobowych na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji.”