O nas

Przedsiębiorstwo Centro-Chem powstało w 1998 roku z inicjatywy kilkuosobowej grupy przyjaciół. Początkowo mała, lokalna firma, dysponująca jednym autem ciężarowym, dystrybuująca surowce wśród okolicznych odbiorców, z biegiem lat rozwinęła się do jednego z największych przedsiębiorstw w swojej branży w Polsce.

Obecnie nasza firma zatrudnia blisko 80 osób i prowadzi działalność o zasięgu międzynarodowym. Posiadamy własne powierzchnie biurowe i magazynowe, własną flotę aut ciężarowych i dostawczych. Mimo upływu wielu lat, naszej firmie przyświecają te same wartości, na bazie których powstała – rzetelność, dbałość o Klienta i przyjazne środowisko pracy.

Jesteśmy dynamicznym zespołem pełnym pasji i zapału, który stawia sobie za cel dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości, dbając jednocześnie o zapewnienie najkorzystniejszych cen. Dzięki takiej strategii działania osiągnęliśmy pierwotnie założone cele.

  • Cieszymy się zaufaniem ponad 2000 firm w kraju, Europie i na całym świecie, a ich grono wciąż się powiększa.
  • Z troski o klienta wdrożyliśmy Systemy Zarządzania Jakością ISO 9001:2015
  • Otworzyliśmy drugą bazę magazynową w Gdyni, która umożliwia jeszcze sprawniejszą obsługę naszych Klientów.
  • Utrzymujemy współpracę z największymi koncernami branży chemicznej w Europie a także renomowanymi i wyselekcjonowanymi dostawcami z Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz innych części świata. Dzięki dynamicznie rozwijającej się współpracy z producentami i firmami handlowymi z tych rynków, w swoim asortymencie posiadamy surowce trudno dostępne w Polsce.