Kontakt

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Centro-chem
H.Borkowska, D.Mandziuk Spółka Jawna
Turka 141b, 20-258 Lublin

Wyznacz trasę»

Tel.: 81 756 55 20
Fax: 81 756 55 10
www.centro-chem.pl
info@centro-chem.pl

NIP: 713-23-39-236
Regon: 430932386


 

Dyrektor Przedsiębiorstwa

Dariusz Mandziuk
dariusz.mandziuk@centro-chem.pl

Zastępca Dyrektora

Hanna Borkowska
tel. 81 756 55 09
hanna.borkowska@centro-chem.pl

Prokurent

Piotr Mandziuk
piotr@centro-chem.pl

Dział Handlowy

Alicja Zawadowicz
tel. 81 751 09 78
kom. 607 050 642
alicja.zawadowicz@centro-chem.pl

Anna Pawliczuk
tel. 81 756 55 13
kom. 603 556 030
anna.pawliczuk@centro-chem.pl

Beata Piszel
tel. 81 756 55 07
kom. 603 038 099
beata.piszel@centro-chem.pl

Bożena Bartoszek
tel. 81 756 55 26
bozena.bartoszek@centro-chem.pl

Emilia Cieślik
tel. 81 756 55 16
kom. 607 858 707
emilia.cieslik@centro-chem.pl

Iwona Szczypińska
tel. 81 756 55 02
kom. 607 809 722
iwona@centro-chem.pl

Joanna Grudzińska
tel. 81 756 55 09
joanna@centro-chem.pl

Karolina Wojtyniak
tel. 81 756 55 22
kom. 608 552 575
karolina@centro-chem.pl

Magdalena Kruk
tel. 81 756 55 11
magdalena.kruk@centro-chem.pl

Maria Grzesiak
tel. 81 751 09 76
kom. 661 414 402
maria.grzesiak@centro-chem.pl

Monika Zawadowicz
tel. 81 756 55 31
kom. 603 503 840
monika.zawadowicz@centro-chem.pl

Dział Handlu Zagranicznego

Anna Jarocka
tel. 81 756 55 33
kom. 603 353 002
anna@centro-chem.pl

Edyta Rutkowska
tel. 81 756 55 17
edyta@centro-chem.pl

Kinga Dzwonnik
tel. 81 756 55 25
kinga@centro-chem.pl

Magdalena Bielawska
tel. 81 756 55 36
magdalena@centro-chem.pl

Tatiana Wojewoda
tel. 81 756 55 19
tatiana@centro-chem.pl

Karolina Gieroba
tel. 81 756 55 30
kom. 603 767 780
karolina.gieroba@centro-chem.pl

Cezary Majczak
tel. 81 756 55 32
cezary@centro-chem.pl

Dział Administracyjno – Gospodarczy

Andrzej Wawrzusiszyn
tel. 81 756 55 15
andrzej@centro-chem.pl

Izabela Żardecka
tel. 81 756 55 21
izabela.zardecka@centro-chem.pl

Marcin Panasiuk
tel. 81 756 55 15
marcin@centro-chem.pl

Ryszard Mańkowski
kom. 607 883 900
ryszard.mankowski@centro-chem.pl

Dział Zarządzania Jakością

Krzysztof Kutnik – Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością
tel. 81 756 55 04
krzysztof.kutnik@centro-chem.pl

Bartosz Szczypiński
tel. 81 756 55 04
bartosz@centro-chem.pl

Dariusz Wojtyniak
tel. 81 759 55 18
dariusz.wojtyniak@centro-chem.pl

Piotr Mokrzanowski
tel. 81 759 55 18
piotr.mokrzanowski@centro-chem.pl

Dział Księgowości

Anna Smolińska-Baran – Główna Księgowa
tel. 81 756 55 06
ksiegowosc@centro-chem.pl

Anna Król
tel. 81 756 55 03
anna.krol@centro-chem.pl

Danuta Kusyk
tel. 81 756 55 03
danuta.kusyk@centro-chem.pl

Dział Transportu i Logistyki

Jacek Ziółkowski
tel. 81 756 55 35
jacek.ziolkowski@centro-chem.pl

Jarosław Kuczyński
tel. 81 756 55 14
kom. 603 317 333
jaroslaw.kuczynski@centro-chem.pl

Żaneta Dąbrowska
tel. 81 756 55 23
zaneta@centro-chem.pl

Magazyn Gdynia

Grzegorz Wojtyniak – kierownik magazynu
kom. 603 726 002
grzegorz.wojtyniak@centro-chem.pl